Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1645

Општи информации:

Последна промена: 03/12/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 150 m²
Кат: приземје 
Година на градба: 2016 
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 150 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда, Аларм, Камера. Цена: 0 EUR Se izdava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 150 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Alarm, Kamera. Cena: 0 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
775 €
Се издава Канцеларија во Центар 150 m²
1400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 150 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Alarm, Kamera. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.