Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Капиштец, Шифра: E1622

Општи информации:

Последна промена: 08/02/2019  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 24 m²
Број на соби:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 150 €
Депозит: 150 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Капиштец со површина од 24 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 150 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 24 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 150 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 100 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €
Се издава Кат од куќа во Водно 110 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 24 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 150 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.