Novel Real Estate Logo

E1591 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 07/12/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 62 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/5+пот 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса:
Ориентација:
Година на градба: 2011 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 62 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Паркинг, Гаража. Цена: 350 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 62 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Parking, Garaza. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 64 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 64 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 65 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 60 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 62 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Parking, Garaza. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links