Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1579 Назад кон листа

Општи информации:

Последна промена: 2017-10-05  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1800 €
Депозит: 1800 €
Провизија: 50%
Додади во листа

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 120 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Аларм, Камера. Цена: 1800 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Alarm, Kamera. Cena: 1800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 42 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 52 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 59 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Alarm, Kamera. Cena: 1800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.