Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1504

Општи информации:

Последна промена: 25/01/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 112 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Ориентација: југ 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 1400 €
Депозит: 1400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 112 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Употребна дозвола. Цена: 1400 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 112 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Upotrebna dozvola. Cena: 1400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
550 €
Се издава Стан во Пржино 173 m²
600 €
Се издава Стан во Карпош 2 88 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 112 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Upotrebna dozvola. Cena: 1400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.