Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1293

Општи информации:

Последна промена: 29/05/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Нова Зграда:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 90 m2. Екстра: Нова Зграда, Паркинг, Употребна дозвола. Цена: 400 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Nova Zgrada, Parking, Upotrebna dozvola. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 90 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 85 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Nova Zgrada, Parking, Upotrebna dozvola. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.