Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1242

Општи информации:

Последна промена: 21/05/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Двор: да 
Имотен лист:
Реновиран:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 90 m2. Екстра: Паркинг, Реновиран. Цена: 450 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Parking, Renoviran. Cena: 450 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 90 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 85 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 90 m²
450 €
Се издава Канцеларија во Центар 85 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Parking, Renoviran. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.