Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1157

Општи информации:

Последна промена: 25/03/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Лифт:
Нова Зграда:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Интернет, Кабловска ТВ, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 350 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 64 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 65 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.