Novel Real Estate Logo

E1008 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 15/10/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 94 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 94 m2. Екстра: Паркинг, Гаража, Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 550 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 94 m2. Ekstra: Parking, Garaza, Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 550 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 56 m²
84500 €
Се издава Стан во Центар 97 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 63 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 94 m2. Ekstra: Parking, Garaza, Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links