Novel Real Estate Logo

E0972 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 04/04/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 73 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 73 m2. Екстра: Централно Парно, Клима. Цена: 350 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 73 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 68 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 73 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links