Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E0864

Општи информации:

Последна промена: 13/03/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 373 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 5595 €
Депозит: 5595 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 373 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Паркинг. Цена: 5595 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 373 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Parking. Cena: 5595 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 373 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Parking. Cena: 5595 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.