Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E0786

Општи информации:

Последна промена: 20/11/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Кат: 4/6 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 70 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Клима. Цена: 550 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Klima. Cena: 550 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
350 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 85 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 77 m²
320 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 38 m²
33000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Klima. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.