Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E0765

Општи информации:

Последна промена: 28/01/2019  
Населба: Центар  
Локација: ул. Даме Груев 
Површина: 103 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Имотен лист:
Лифт:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 850 €
Депозит: 850 €
Провизија: 50%

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 103 m2. Екстра: Клима, Интернет, Лифт, Сопствено парно. Цена: 850 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 103 m2. Ekstra: Klima, Internet, Lift, Sopstveno parno. Cena: 850 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 100 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €
Се издава Кат од куќа во Водно 110 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 103 m2. Ekstra: Klima, Internet, Lift, Sopstveno parno. Cena: 850 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.