Novel Real Estate Logo

E0659 - Издавање - Канцеларија, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 24/06/2022  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 30 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Дебар Маало со површина од 30 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 250 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 30 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Кат од куќа во Козле 152 m²
350 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €
Се издава Стан во Аеродром 56 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 30 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links