Novel Real Estate Logo

E0545 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 15/09/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 90 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 700 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Водно 55 m²
500 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 94 m²
550 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links