Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E0498

Општи информации:

Последна промена: 08/08/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 61 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Реновиран:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 61 m2. Екстра: Реновиран, Централно Парно. Цена: 300 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 61 m2. Ekstra: Renoviran, Centralno Parno. Cena: 300 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Стан во Капиштец 75 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
535 €
Се продава Стан во Водно 55 m²
77500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 61 m2. Ekstra: Renoviran, Centralno Parno. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.