Novel Real Estate Logo

E0496 - Издавање - Канцеларија, Карпош 3

Општи информации:

Последна промена: 17/10/2023  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 105 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 164м2 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Карпош 3 со површина од 105 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Паркинг, Аларм, Гаража. Цена: 800 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 105 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking, Alarm, Garaza. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 105 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking, Alarm, Garaza. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links