Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E0319

Општи информации:

Последна промена: 21/08/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 350 m²
Број на соби:
Кат: пр+1+пот 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 260м2 
Централно Парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 2500 €
Депозит: 2500 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 350 m2. Екстра: Централно Парно, Гаража. Цена: 2500 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 350 m2. Ekstra: Centralno Parno, Garaza. Cena: 2500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 280 m²
800 €
Се продава Стан во Хром 47 m²
46000 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 244 m²
2440 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 350 m2. Ekstra: Centralno Parno, Garaza. Cena: 2500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.