Novel Real Estate Logo

C0744 - Издавање - Куќа, Бардовци

Општи информации:

Последна промена: 25/11/2022  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 200 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 1800м2 
Вкупна површина на плац: 2000 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 2500 €
Депозит: 2500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 200 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Двор, Базен, Аларм, Камера. Цена: 2500 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 200 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Dvor, Bazen, Alarm, Kamera. Cena: 2500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 200 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Dvor, Bazen, Alarm, Kamera. Cena: 2500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links