Novel Real Estate Logo

C0730 - Издавање - Куќа, Злокуќани

Општи информации:

Последна промена: 25/11/2021  
Населба: Злокуќани  
Локација: ул.Скупи 
Површина: 570 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: сутерен+приземје+кат 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2011 
Двор: 1036 
Вкупна површина на плац: 1292 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 3000 €
Депозит: 3000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Злокуќани со површина од 570 m2. Екстра: Сопствено парно, Гаража, Двор, Базен, Клима, Паркинг. Цена: 3000 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Zlokukjani so povrshina od 570 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Garaza, Dvor, Bazen, Klima, Parking. Cena: 3000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 2 88 m²
700 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
1000 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 152 m²
1100 €
Се продава Стан во Кисела Вода 98 m²
130000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Zlokukjani so povrshina od 570 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Garaza, Dvor, Bazen, Klima, Parking. Cena: 3000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links