Novel Real Estate Logo

C0720 - Издавање - Куќа, Бардовци

Општи информации:

Последна промена: 20/09/2021  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 280 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: сутерен + приземје + кат 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 500м2 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 280 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда. Цена: 1000 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 280 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 56 m²
84500 €
Се издава Стан во Центар 97 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 63 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 280 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links