Novel Real Estate Logo

C0715 - Издавање - Куќа, Козле

Општи информации:

Последна промена: 13/07/2021  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 340 m²
Број на соби: 10 
Кат: приземје + 2 ката 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2021 
Двор: 450м2 

Финансиски Информации:

Цена: 2000 €
Депозит: 2000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празна куќа во Скопје, Козле со површина од 340 m2. Екстра: Цена: 2000 EUR
Se izdava prazna kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 340 m2. Ekstra: Cena: 2000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Волково 180 m²
1150 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 82 m²
600 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazna kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 340 m2. Ekstra: Cena: 2000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.