Novel Real Estate Logo

C0699 - Издавање - Куќа, Бардовци

Општи информации:

Последна промена: 10/01/2022  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 240 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 500м2 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1250 €
Депозит: 1250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 240 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Гаража. Цена: 1250 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 240 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza. Cena: 1250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 2 88 m²
700 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
1000 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 152 m²
1100 €
Се продава Стан во Кисела Вода 98 m²
130000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 240 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza. Cena: 1250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links