Новел Недвижности

Се издава Куќа во Водно, Шифра: C0697

Општи информации:

Последна промена: 17/09/2020  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 650 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Тераса: da 
Клима:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 4000 €
Депозит: 4000 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Водно со површина од 650 m2. Екстра: Клима, Нова Зграда, Паркинг, Двор, Базен. Цена: 4000 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 650 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Bazen. Cena: 4000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 84 m²
500 €
Се продава Стан во Капиштец 151 m²
190000 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 650 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Bazen. Cena: 4000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.