Новел Недвижности

Се издава Куќа во Тафталиџе 2, Шифра: C0672

Општи информации:

Последна промена: 19/05/2020  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 181 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: кат + пот. 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1500 €
Депозит: 1500 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 181 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Гаража, Двор. Цена: 1500 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 181 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Dvor. Cena: 1500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 181 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Dvor. Cena: 1500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.