Новел Недвижности

Се издава Куќа во Бардовци, Шифра: C0661

Општи информации:

Последна промена: 16/10/2020  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 200м2 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 120 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг. Цена: 800 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 80 m²
400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 181 m²
1500 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
375 €
Се продава Стан во Карпош 2 45 m²
61900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.