Novel Real Estate Logo

C0657 - Издавање - Куќа, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 13/06/2022  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 240 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје + кат 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Двор: 100м2 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1200 €
Депозит: 1200 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 240 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Гаража, Двор, Базен, Аларм. Цена: 1200 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 240 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Dvor, Bazen, Alarm. Cena: 1200 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 238 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 240 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Dvor, Bazen, Alarm. Cena: 1200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links