Новел Недвижности

Се издава Куќа во Бардовци, Шифра: C0647

Општи информации:

Последна промена: 13/08/2019  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 280 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: сутерен + приземје + кат 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 280 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда. Цена: 1000 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 280 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 280 m²
800 €
Се продава Стан во Хром 47 m²
46000 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 244 m²
2440 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 280 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.