Новел Недвижности

Се издава Куќа во Црниче, Шифра: C0630

Општи информации:

Последна промена: 12/09/2018  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 320 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+2 
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Подрум: да 
Година на градба: 2001 
Двор: 320 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1500 €
Депозит: 1500 €
Провизија: 50%

Се издава куќа во Скопје, Црниче со површина од 320 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 1500 EUR Se izdava kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 320 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 1500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 65 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 90 m²
600 €
Се издава Стан во Водно 85 m²
500 €
Се издава Куќа во Кисела Вода 135 m²
1300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 320 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 1500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.