Новел Недвижности

Се издава Куќа во Козле, Шифра: C0625

Општи информации:

Последна промена: 03/09/2019  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 430 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Козле со површина од 430 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Гаража, Двор. Цена: 1000 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 430 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Влае 230 m²
220000 €
Се издава Локал во Дебар Маало 40 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 430 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.