Новел Недвижности

Се издава Куќа во Козле, Шифра: C0622

Општи информации:

Последна промена: 17/10/2020  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 400 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Подрум: да 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 3500 €
Депозит: 3500 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Козле со површина од 400 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 3500 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 400 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 3500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 80 m²
400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 181 m²
1500 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
375 €
Се продава Стан во Карпош 2 45 m²
61900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 400 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 3500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.