Новел Недвижности

Се издава Куќа во Кисела Вода, Шифра: C0621

Општи информации:

Последна промена: 13/11/2018  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 135 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: да 
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1300 €
Депозит: 1300 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Кисела Вода со површина од 135 m2. Екстра: Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 1300 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 135 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 1300 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 135 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 1300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.