Новел Недвижности

Се издава Куќа во Тафталиџе 2, Шифра: C0598

Општи информации:

Последна промена: 05/10/2018  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација: ул.Његошева 
Површина: 270 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: сут+пр+1 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 200м2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 1700 €
Депозит: 1700 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 270 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг. Цена: 1700 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 270 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 1700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 1 84 m²
500 €
Се издава Стан во Карпош 3 50 m²
350 €
Се издава Куќа во Железара 320 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 270 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 1700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.