Новел Недвижности

Се издава Куќа во Водно, Шифра: C0586

Општи информации:

Последна промена: 17/06/2019  
Населба: Водно  
Локација: ул. Ганчо Хаџипанзов 
Површина: 250 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1+пот 
Ентериер: Празен  
Подрум: +70м2 
Двор: 500м2 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1500 €
Депозит: 1500 €
Провизија: 50%

Се издава празна куќа во Скопје, Водно со површина од 250 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 1500 EUR Se izdava prazna kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 250 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 1500 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazna kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 250 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 1500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.