Новел Недвижности

Се издава Куќа во Водно, Шифра: C0586

Општи информации:

Последна промена: 20/11/2020  
Населба: Водно  
Локација: ул. Ганчо Хаџипанзов 
Површина: 250 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1+пот 
Ентериер: Празен  
Подрум: +70м2 
Двор: 500м2 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Се издава празна куќа во Скопје, Водно со површина од 250 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 1000 EUR Se izdava prazna kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 250 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
350 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 85 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 77 m²
320 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 38 m²
33000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazna kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 250 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.