Новел Недвижности

Се издава Куќа во Водно, Шифра: C0582

Општи информации:

Последна промена: 18/07/2019  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 354 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3 ката 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2014 
Двор: 250м2 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 2000 €
Депозит: 2000 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Водно со површина од 354 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Аларм, Џакузи. Цена: 2000 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 354 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Alarm, DJakuzi. Cena: 2000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 354 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Alarm, DJakuzi. Cena: 2000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.