Новел Недвижности

Се издава Куќа во Водно, Шифра: C0580

Општи информации:

Последна промена: 09/09/2020  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 460 m²
Број на соби: 10 
Број на спални:
Кат: пр+1 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: +50м2 
Подрум: да 
Вкупна површина на плац: 780 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 2500 €
Депозит: 2500 €
Провизија: 50%

Се издава празна куќа во Скопје, Водно со површина од 460 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 2500 EUR Se izdava prazna kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 460 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 2500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 84 m²
500 €
Се продава Стан во Капиштец 151 m²
190000 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazna kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 460 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 2500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.