Новел Недвижности

Се издава Куќа во Бардовци, Шифра: C0578

Општи информации:

Последна промена: 03/12/2018  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 220 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+кат 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Подрум: да 
Двор: 600 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 2000 €
Депозит: 2000 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 220 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Гаража, Базен. Цена: 2000 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 220 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Bazen. Cena: 2000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 112 m²
1400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 300 m²
1600 €
Се издава Стан во Дебар Маало 90 m²
420 €
Се издава Стан во Дебар Маало 33 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 220 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Bazen. Cena: 2000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.