Novel Real Estate Logo

C0575 - Издавање - Куќа, Матка

Општи информации:

Последна промена: 07/07/2022  
Населба: Матка  
Локација:  
Површина: 170 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1+пот 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 800м2 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 1500 €
Депозит: 1500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Матка со површина од 170 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 1500 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Matka so povrshina od 170 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 1500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Matka so povrshina od 170 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 1500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links