Новел Недвижности

Се издава Куќа во Козле, Шифра: C0570

Општи информации:

Последна промена: 22/07/2019  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 220 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3 ката 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Година на градба: 2014 
Двор: 100м2 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 850 €
Депозит: 850 €
Провизија: 50%

Се издава празна куќа во Скопје, Козле со површина од 220 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 850 EUR Se izdava prazna kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 220 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 850 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 280 m²
800 €
Се продава Стан во Хром 47 m²
46000 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 244 m²
2440 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazna kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 220 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 850 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.