Новел Недвижности

Се издава Куќа во Бардовци, Шифра: C0546

Општи информации:

Последна промена: 11/07/2019  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: 300м2 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 130 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг. Цена: 550 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 550 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Влае 230 m²
220000 €
Се издава Локал во Дебар Маало 40 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.