Новел Недвижности

Се издава Куќа во Бардовци, Шифра: C0546 Назад кон листа

Општи информации:

Последна промена: 2017-10-30  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: 300м2 
Клима:
Сопствено парно:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%
Додади во листа

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 130 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг. Цена: 500 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 42 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 52 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 59 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.