Новел Недвижности

Се издава Куќа во Трнодол, Шифра: C0540

Општи информации:

Последна промена: 05/03/2019  
Населба: Трнодол  
Локација:  
Површина: 220 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2 ката 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 150м2 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1700 €
Депозит: 1700 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Трнодол со површина од 220 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Гаража. Цена: 1700 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 220 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza. Cena: 1700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 220 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza. Cena: 1700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.