Новел Недвижности

Се издава Куќа во Водно, Шифра: C0514

Општи информации:

Последна промена: 27/12/2018  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Подрум: 30 
Двор: 300 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 750 €
Депозит: 750 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Водно со површина од 110 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Паркинг. Цена: 750 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking. Cena: 750 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking. Cena: 750 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.