Novel Real Estate Logo

C0506 - Издавање - Куќа, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 28/01/2021  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 350 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1+пот 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Година на градба: 1998 
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 1600 €
Депозит: 1600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Црниче со површина од 350 m2. Екстра: Сопствено парно, Паркинг, Гаража, Базен. Цена: 1600 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 350 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Garaza, Bazen. Cena: 1600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Мичурин 60 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 2 80 m²
350 €
Се продава Стан во Центар 51 m²
63000 €
Се издава Канцеларија во Центар 101 m²
650 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 350 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Garaza, Bazen. Cena: 1600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.