Новел Недвижности

Се издава Куќа во Козле, Шифра: C0484

Општи информации:

Последна промена: 30/11/2018  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 340 m²
Кат: 3 ката 
Ентериер: Наместен  
Подрум: да 
Двор: 1400 

Финансиски Информации:

Цена: 1500 €
Депозит: 1500 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Козле со површина од 340 m2. Екстра: Гаража. Цена: 1500 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 340 m2. Ekstra: Garaza. Cena: 1500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 112 m²
1400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 300 m²
1600 €
Се издава Стан во Дебар Маало 90 m²
420 €
Се издава Стан во Дебар Маало 33 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 340 m2. Ekstra: Garaza. Cena: 1500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.