Новел Недвижности

Се издава Куќа во Козле, Шифра: C0467

Општи информации:

Последна промена: 16/10/2020  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 205 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Подрум: 23м2 
Година на градба: 2001 
Двор: 368 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1300 €
Депозит: 1300 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Козле со површина од 205 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 1300 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 205 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 1300 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 80 m²
400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 181 m²
1500 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
375 €
Се продава Стан во Карпош 2 45 m²
61900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 205 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 1300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.