Новел Недвижности

Се издава Куќа во Тафталиџе 2, Шифра: C0460

Општи информации:

Последна промена: 16/08/2019  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 500 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: сут+пр+1+пот 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса:
Подрум:
Ориентација: и-з-с-ј 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 2500 €
Депозит: 2500 €
Провизија: 50%

Се издава празна куќа во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 500 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Нова Зграда, Паркинг, Гаража, Аларм, Камера, Џакузи, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 2500 EUR Se izdava prazna kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 500 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada, Parking, Garaza, Alarm, Kamera, DJakuzi, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 2500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 280 m²
800 €
Се продава Стан во Хром 47 m²
46000 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 244 m²
2440 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazna kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 500 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada, Parking, Garaza, Alarm, Kamera, DJakuzi, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 2500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.