Новел Недвижности

Се издава Куќа во Тафталиџе 1, Шифра: C0433

Општи информации:

Последна промена: 19/05/2020  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 200 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3 ката 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Година на градба: 2007 
Двор: 50м2 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Се издава празна куќа во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 200 m2. Екстра: Паркинг, Клима, Сопствено парно. Цена: 800 EUR Se izdava prazna kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 200 m2. Ekstra: Parking, Klima, Sopstveno parno. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazna kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 200 m2. Ekstra: Parking, Klima, Sopstveno parno. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.