Novel Real Estate Logo

C0375 - Издавање - Куќа, Железара

Општи информации:

Последна промена: 28/01/2021  
Населба: Железара  
Локација:  
Површина: 320 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Железара со површина од 320 m2. Екстра: Централно Парно, Клима. Цена: 700 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Zelezara so povrshina od 320 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Мичурин 60 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 2 80 m²
350 €
Се продава Стан во Центар 51 m²
63000 €
Се издава Канцеларија во Центар 101 m²
650 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Zelezara so povrshina od 320 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.